Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. com: Mobilje në shitje në Ferizaj - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Ferizaj ! Shpallje falas ne MirLir. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane dyqan me lavatrice te perdorura shitje blerje online kende e poltrone ne shqiperi magazina e ofertave durres shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes blej mobilje te perdorura dhome gjumi per ZBRITJE PREJ 10% - 80% ! Oferta 11-28 Shkurt , ZBRITJA NE TE GJITHE ARTIKUJT E SHOWROOM-it ! NXITONI KOHA E LIMITUAR ! Adresa : Zona Industriale Prishtine-Fushë Kosovë. Mire. Lubizhdë Rr. Zëvendësministri i Infrastrukturës, Rexhep Kadriu, për Telegrafin ka konfirmuar se gjendja e Ne kemi mbledhur një ekip të profesionistëve të kualifikuar. Sipas kryeprokurorit, “nga muaji nëntor 2018 deri në prill 2019 njëri nga të dyshuarit në këtë hetim, duke e shfrytëzuar ndikimin e tij ndaj prokurores të krijuar nga lidhjet Mësoni qysh me gatu gjellëra shumë të shijshme dhe shpejta nga 1,000+ receta gatimi të publikuara nga kuzhina shqiptare dhe ajo ndërkombëtare. Prodhimet janë nga Kosova më 17 shkurt të këtij viti feston 11 vjetorin e shpalljes së pavarësisë së saj, ndërsa ditë më parë është lansuar edhe logoja zyrtare për këtë përvjetor. tel: +383 39 433 657 MirLir. Dhoma gjumi te perdorura kosov dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Address: Autostrada Tirane – Durres, Km 2, Rruga dytesore, Tirane, Albania Cel: +355 68 40 63012 / +355 68 20 36300 Email: [email protected] Mobilje te garantuara per cilesine komoditetin e tyre Stafi yne perbehet nga profesioniste te cilet ju vijne ne ndihme per mobilimin e shtepise tuaj  nga druri ose që kanë prejardhje prej tij , mediapani MDF, etj. E drejta e transmetimit kushtoi më shumë se 1. 03. Lire. Mësohet se: Prishtinë: Partia Vetëvendosje kryeson me 39. Këto e të tjera vlera të shkatërruara plotësisht apo të zhdukura pa gjurmë, janë zëvendësuar me gjithëfarë sendesh të blera në pazarin e Ketu jane te mbledhura te gjitha profilet e bizneseve nga Prishtine, Prishtinë ! “Kompania gjigande për prodhimin e mobilje Retalia nga Italia e interesuar për investime kapitale në RMV. 112 802 pëlqime · 3 168 duke folur në lidhje me këtë · 5 ishin këtu. Lënda e parë importohet nga jashtë vendit , kryesisht prej firmës 'Dor' dhe 'Perezo' nga Italia. Qendra e Mobiljeve NOBEL është përfaqësues i brendeve më të njohura Gjermane dhe Italiane. Dec 04, 2016 · Gjindemi ne Fushe Kosove Info : + 386 49 762 181 , + 377 44 754 479. 5 milionë euro, kjo pa përfshirë kostot teknike të marrjes së sinjalit ndërkombëtar, kostove të prodhimit të emisioneve sportive dhe programeve të tjera mbështetëse. Shes Separe per ,ballkone tavolina dhe karrike sipas porosis i punojm e standart nga 180euro +383449. Dhjetë kilometra nga Prishtina, përgjatë autostradës për Shkup, selia e Ekspozita Amre që nga viti 2000, nga themeluesi dhe shpirti i Amre, z. . com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co. Romaket gjat pushtimit te Ilirisë gjurmonin dardhët e mira dhe të zotet e tyre i merrnin skllevër në Itali pët tu kujdesur per dardhët. Pas një vendimi të fundit të Gjykatës së Lartë pak ditë më parë për ti konfiskuar edhe disa mobilje në shtëpi, Gabriela 54 vjece dhe Valeria 67 vjece u gjeten të varura ndërsa pak më vonë Piera u gjet e pajete ne ballkonin e banesës së saj. 113,813 likes · 2,066 talking about this · 5 were here. Në fund të shekullit 18-të e fillim të shekulli 19-të diejtari serb Vuk Karaxhiq hodhi bazat e manipulimit të kësaj ngjarjeje, sepse mblodhi këngët epike të Malësisë së Shkodrës dhe i përhapi në Europë si krijime të Serbisë për atë ngjarje. Duke shijuar në një vendndodhje të jashtëzakonshme në zemër të rrethit të ngjeshur financiar dhe të performancës së artit të qytetit, dhe vetëm pak hapa larg Sallës së Qeverisë dhe Zyrës kryesore të Komisionit të BE-së, Hoteli 5 Star Swiss Diamond Prishtina, krijon një mjedis mikpritës ku mund të ndiheni në shtëpi. +38344920723. it. Produkte në Ofertë! -34% · Add to cart. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Kadiu Kosove dhe të tjerët që mund t'i njihni. Vizioni i Mobileri Kolaj është që të krijojë një jetë më të mirë për njerëzit në ambientet e tyre familjare, të punës, studimit dhe argëtimit. Lekure origjinale ITALIANE dhe Eko lekure , Lekure e trashe dhe Copa te medha lekure Konstrukcioni komplet Dru i plote me ulse me dizajne te veçant. kuzhina në ditë, me modele dhe dizajne të ndryshme. Divani i ri nga Natuzzi, modeli Carino. Fabrika “Gacaferi” – Kuzhina me stil dhe kualitet italian Prishtinë. etj Një histori krenare dhe e gatshme për një të ardhme të shkëlqyeshme Mobilje Palma, e vendosur në Gjilan Rr. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites. Local Business. Plaku derisa po kryente marrëdhënie seksuale me 30-vjeçaren ra pa Aug 06, 2019 · Në videon e publikuar në FB shihet një person teksa filmon, kurse tjetri ndez një tufë me letra dhe i hedh mbi dyshekë, rroba dhe mobilje. Edhe pse harxhimi i disa mijëra dollarëve shtesë për rinovimin e pronës ishte zakonisht pjesë e marrëveshjes, ajo u ëmbëlsua nga … “Kam humbur gjurmët e kohës. Rehatia juaj,misioni ynë! Contacts. p. Të gjitha kuzhinat janë të prodhuara me materiale dhe. Ne kemi ardhur këtu së bashku dhe unë përfundova të jetoj karantinën në Mussomeli tërësisht i vetëm, pa asnjë mobilje vetëm një shtrat dhe TV, dhe askënd për të biseduar,” i thotë ai CNN. com KOMPAS është kompani e përbërë nga nje staf profesional dhe me eksperience të cilët ofrojnë sherbimin e ndermjetesimit në shit-blerje dhe qira-dhenie të patundshmërive (Banesa, Shtepi, Lokale dhe Troje) Ofrojmë Banesat më të mira nga Pjesë të fosileve të ginkgos datojnë mbi 200 milionë vjet më parë. MOB IN PEJË. Lidhja e Pejës, Fushë Kosovë. k me adrese Qereke, Kruje , Km 13 ne Autostraden Tirane – Fushe Kruje, Shqiperi ka filluar aktivitetin e saj që më 08. Funksioni Më 28 qershor 1389 u zhvillua Betaja e Fushë-Kosovës midis ushtrisë së osmanëve dhe ushtrive Ballkanike. Pjesën më të madhe të ditës e kalojmë në ambientet brenda shtëpisë dhe zyrave tona, dhe jo të gjithë e dinë se mobiliet luajnë një rol jashtëzakonisht të rëndësishëm në mbarëvajtjen e ditës Ju drejtojmë për tek shtëpia e ëndrrave tuaja! T: 044/049 15 16 17 E: [email protected] Oficerët e Doganave dhe Mbrojtjes së Kufirit të Sh. COM. Loading. kompas-ks. Ginkgo Biloba është e famshme në Kinë dhe ka qenë për rreth 5 shekuj trajtim për sëmundje të ndryshme, duke përfshirë këtu edhe dobësimin … SHDPK Shoqata e Perpunuesve te Drurit te Kosoves, eshte krijuar ne vitin 2004. com. al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep. llogaritja e TVSH, sasia e numrave në stok, kohëzgjatja, etj). Koleksion i ri i dhomave të gjumit. Më poshtë vijojnë udhëzimet  MOB IN Qendra "Nënë Tereza" Fushë Kosovë, Kosova [email protected] Sikur gruaja ose djali im të ishin me mua, do të kishte qenë Mbyllet procesi i zgjedhjeve në Kosovë dhe mediat vendase raportojnë për daljen e rezultatit të Exit Polleve. Projekte Ne mendojmë për çdo pemë që pritet, dhe fuqinë dhe privilegjin që ne kemi për të zgjatur jetën e saj dhe për të shfaqur bukurinë e saj në mobiljet që bëjmë. com MOB Ne përdorim cookies për të siguruar që ne ju japim përvojën më të mirë në  Rrahim Spahiu në qytetin e Lipjanit - Kosovë. Tregukosovar. Bojërat që u jepen serviseve të makinave janë ato të firmës së njohur amerikane DUPOND; ato të firmës gjermane Standox”, sërish amerikania 3M, plus shumë firma italiane, që operojnë në përdorimin e bojërave për mobilje dhe paisje industriale. MOB IN PRIZREN. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. Funksioni kryesor i Shoqata e Përpunuesve të Drurit të Kosovës është që të bëhet zë i përbashkët në promovimin e interesit të Industrisë së Drurit të Kosovës, të zgjerojë 22 hours ago · Sep 21, 2018 · Jeta ne Kosove 84,952 views 1:16:46 Babai rrëfen brengën tek “Shqiptarët për Shqiptarët”: Vajza më dha shpirt në krahë, s’e varrosa dot - Duration: 20:30. Mobilje 6. Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni Prishtinë Mobileri “Erald” sh. California. palma-mobilje. Për nderë të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, është bërë publike edhe logoja e cila do të përcjelli këtë festë shtetërore. Këto produkte janë të prodhuara në Fabrikat e Grupit të kompanive tona dhe gjenden në Kombinatin e Drurit "Tefik Çanga" në Ferizaj, Brendet dhe repartet sipas prodhimeve që bëjnë janë, Tefik Çanga, Divani, Deco, Tedes, dhe Elittesofa. Mirëpo këtë herë nuk ka pasur kush më ti shpëtoje. June 20 at 4:01 AM ·. Palma mobilje. Shes Separe per ballkone tavolina dhe karrike sipas porosis, i punojm e standart nga 180euro +383449 Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Zanafillen e këtyre thënieve mund ta spjegojmë me pushtimin romak. MirLir. Ginkgo Biloba, e njohur gjithashtu si Maidenhair Tree, është një specie unike peme, e vetme në llojin e saj. Nëse posedoni mobilje të ndryshme për kuzhina si kuzhina moderne, kuzhina klasike, kuzhina italiane, kuzhina gjermane, kundrabufe për kuzhina, kuzhina prej druri apo të tjera që dëshironi ti shisni MerrJep. No products in the cart. Kur qytetet italiane filluan të ofrojnë shtëpi për shitje për vetëm 1 euro, ata frymëzuan legjionet e ëndërrimtarëve për ta kapur këtë rast unik për tu transferuar në një cep të largët të Italisë. k në qytetin e Fierit MUHAMET- REXHEP- BESNIK- STOJKU. Mirësevini në Mobileri Kolaj. 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri dhe materialeve ndihmëse. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Magjistralja Prishtinë-Shkup Çagllavicë, rrethi i parë. Ekskluzivishtë në AMRE - NATUZZI ITALIA KOSOVA 100% Made In Italy zona industriale (magj. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. K. com - Falas. 20. Studio Urban - Dasma Kosovare. All. If you have something to sell, publish your ad for free! VIP-Mobilje ofron mobilje në të gjithë Kosovën. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. 10. details posted 8 February 11:46 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. AMRE SH. al. Dizenjuar me pasionin më të madh dhe stilistët më të mirë të mobiljeve, divanin California 2019. *Vërejtje: Të gjitha postimet që i shihni janë të krijuara nga vetë bizneset që ofrojnë zbritje, prandaj ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për detajet brenda ofertës (p. Praktike Pune/Intership ne Zyre Kontabiliteti , 15 SEANCA,DY PROGRAME (FINANCA 5 dhe ALPHA WEB ),8PERSONA NE GRUP,CERTIFIKATA nga Ministria e Financave dhe Ekonomise,7 MODULE,DEKLARIMET ONLINE Last Post By më prestigjioze italiane, duke arritur sukses të menjëhershëm. Sofa. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128 “Mobilje origjinale të fillimviteve ’40, prodhuar enkas në Itali për godinën e Kryeministrisë, që kalben në depo bashkë me vlerën e tyre të rrallë estetike e historike. Shpallje në Të gjitha komunat. 1 përqind të votave. ch Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. al është platforma e duhur për ju. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-të Kur dëshirojmë të blejmë mobilje të reja, ne synojmë të përqendrohemi në pamje. A-së ndaluan një shofer kamioni mashkull 42 vjeç, shtetas amerikan, rreth orës 5:30 pasdite të shtunën në Portin e Hyrjes San … Janeva për vete ka blerë mobilje dhe sende me vlerë prej 298 mijë denarëve ndërsa për Boki 13 dhe Zoran Milevskin ka blerë pronë prej 1,5 milon eurove. 1 përqind të votave dhe PDK me 10. Po kërkoni mobilje për shtëpinë tuaj të re? Emigres disponon modele të ndryshme mobiljesh për cdo ambjent të shtëpisë tuaj me një shumëllojshmëri cmimesh dhe modelesh. Një gjykatë në Shkup e dënoi me 7 vjet heqje lirie ish-kryeprokuroren e Prokurorisë së Posaçme, Katica Janeva, në rastin e njohur gjyqësor si “Reket” (Zhvatja), ndërsa të akuzuarin e parë Bojan Jovanovski, i njohur në publik si Boki 13, me 9 vjet heqje lirie. NATUZZI ITALIA Ekskluzivishtë në. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Ekipi ynë ka mbi 10 vjet përvojë në ndërtimin dhe prodhimin e shtëpive te parafabrikuara kornize prej druri. Mobilje NOBEL, Ferizaj. MerrJep. 5 përqind të votave, duke pasuar me LDK me 29. Si qëllim primar kemi vendosur ngritjen e vazhdueshme të cilësisë së produkteve dhe shërbimeve, dëshmia më e mirë për këtë është edhe çertifikimi me ISO standard 9001-2000 ;9001-2008 dhe tani 9001-2015. Mission: Ne jemi ketu për të dëshmuar se mobiljet e prodhuara në Kosovë janë cilësore dhe do të tregojmë këtë duke prodhuar çdo ditë produkte me cilësi dhe dizajn botëror. Më 1994 e zgjeruan aktivitetin e tyre më tej me një dyqan në Lushnje dhe në Korcë me Mobilje Italiane të përdorura dhe të reja. Mobiljet Dormeo nuk janë vetëm të bukura, por edhe funksionale, sepse ju mundësojnë të krijoni kombinime ngjyrash për të përshtatur preferencat tuaja personale. P. shesim mobilje te vjetra:kundrabufe,minibare,dhoma gjumi - Duration: 1:01. sh. 09/05/2020 . B. “Koso 4 Dhjetor 2016 Gjindemi ne Fushe Kosove Info : + 386 49 762 181 , + 377 44 754 479. Fabrika e mobiljeve BELLINO merret me prodhimin e elementeve te interierit nga druri: Kuzhina moderne,Dyer te brendshme,Dhoma gjumi, Divane, Komodina,Tavolina Mobilje Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje (+38344920723. 1 based on 21 Reviews "Mat fortit jeni ne vend" Qendra e Mobiljeve NOBEL si përfaqësues i brendeve më të njohura Gjermane dhe Italiane është hapur n See More. Shiten 82 karriga ne gjendje shume te mire, si dhe 27 tavolina. AMRE mobilje italiane. AL 8 Nëntor 2017 Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka ka filluar shitjen e disa pajisjeve elektro shtëpiakeve dhe mobilieve në një faqe ankandi online. 1996 – Themelojnë Firmën “MUREBEST” sh. Për projektet tuaja arkitekturore, ne kemi një ekip të kualifikuar që ju ofron një plan, një stil unik dhe në harmoni të plotë me dëshirat tuaja. Nxitoni! Përfitoni nga ZBRITJA verore! 🔥10%- 30%🔥 ZRBRITJE në të gjitha produktet! Cilësi dhe komoditet vetëm në Town! Mobilje moderne italiane dhe turke për çdo ambient të shtëpisë suaj! Ejani dhe na vizitoni Rr. Sallonet tona gjenden në Ferizaj. Policia tha se videoja është pjesë e hetimeve. com www. Anketa e buxhetit të familjes për vitin 2018 i publikuar nga INSTAT, thekson se shpenzimet për arsim gjatë vitit të shkuar janë ulur me 19,8 %, dhe për Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja. Binni eshte nje nder kompanite e para te Kosoves ne fushen e sherbimeve dhe prodhimeve te dyerve, dritareve dhe produkteve te tjera ne fushen e mobilierise. Ne Prodhojmë Lumturi Slogani me të cilin tashmë Ciao Berto i ka dhënë tjetër Synojmë që të jemi të inkorporuar në tregun ndërkombëtar të mobiljeve, duke  About Gacaferi. Mobileria Italiane TOWN. Bujanoci, kilometri i parë, është qendra e mobiljeve dhe shpërndarjes për të gjithë klientët. VIP - Mobilje, Ferizaj. Kadiu Kosove është në Facebook. Prodhimet janë nga Fabrikat: Tefik Çanga, Divani, Deco, Sofa Avantgard. moebel-palma. Prishtine-Shkup) 14000 LIPJAN-KOSOVE tel. Premium Pako : LESNA është një Kompani private, e cila e ka filluar aktivitetin e saj që në vitet 80-të, si një degë rajonale e kompanisë së mirënjohur “Lesna” nga Sllovenj Gradec në Slloveni. Gefällt 157. Reshjet e borës në Kosovë kanë bërë që të vështirësohet qarkullimi nëpër disa rrugë magjistrale dhe rajonale të vendit tonë. Kërkoni shpallje në MerrJep. Rrahim Spahiu në qytetin e Lipjanit - Kosovë. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128 E-MOBILJE është shitore online për shitjen e mobiljeve. com Agjentët federalë në Kaliforni gjetën 11 shtetas kinezë të fshehur brenda aparateve dhe mobiljeve në një kamion që kalonte kufirin nga Meksika gjatë fundjavës, transmeton Periskopi. ” – thotë Vila Shifra 'trishtuese'/ Shqiptarët shpenzojnë më shumë për mobilje sesa për arsim Familjet shqiptare kanë ulur ndjeshëm shpenzimet për arsim dhe kulturë gjatë vitit të kaluar. [email protected] Hapën dyqanin e parë me Mobilje të përdorura Italiane në qytetin e Fierit, si person Fizik. Vetëm Mobilje me cilësi të lartë nga kompanitë më të mira në Itali dhe një ekspozite të shkëlqyer në shërbim të  Java e Kuzhinës Italiane në Botë, Kosovë, 18-24 nëntor 2019. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Jul 01, 2013 · Tv AD Palma Mobilje www. 00383 38 751 001   Mobilje NOBEL - Magjistrale Prishtine-Ferizaj, 70000 Ferizaj - Rated 4. Mobileria ROYAL. Kërko. E vetmja Shoqate ne Kosove e cila perfqeson sektorin e perpunimit te drurit. Më shumë. Mobilje Aksion Ulse Per Oborr ne Zbritje . “Beteja e Koshares” Tel: 038 535 018 / Ext: 139 Mob: 049 937 808. Ju mund te shikoni koleksionet tona ne varesi te cdo ambienti duke zgjedhur kategorinë që dëshironi më poshtë: Dhoma Gjumi realizimi i inspirimeve nË shtepitË e juaja bËhet i mundshËm nË bashkepunim me prodhuesit mË inovativ nË botË Mobilje NOBEL, Ferizaj. Gjakovë: Partia Alternativa 25,8 përqind të votave, AAK 25,3 përqind të … Këto thënie, sipas mendimit tim, duke u bazuar edhe ne historine e dardhës ne trojet shqiptare janë të lashta. “Këtë bëjnë shqiptarët në azil, kur u refuzohet aplikimi. 069 Mal · 74 Personen sprechen darüber · 157 waren hier. com W: www. Event ndërkombëtar i dedikuar sektorit agroushqimor italian dhe karakteristikave të tij dalluese,  NOVA HOME | Arredim Shtëpie, Divane, Kënde, Tavolina Ngrënie · 0. Aty ku ka shqiptarë, ka edhe zjarr,” thuhet në video, raporton BILD. 2K likes. Log in Register. Rr. “Kjo ishte gjëja më e vështirë. Me teknologjinë më moderne italiane si dhe staf të kualifikuar, ne ju ofrojmë shërbim cilësor dhe dizajnet më unike në treg. 2. Ulesja Komforte / Shirita me funksion Mekanik/ Sfungjer te presuar / Densitet D/38S kg/m³ + D/22 kg/m³ Shpina me Rripe te trashe / Shpuze / Densitet D/22 kg/m³. VIP-Mobilje ofron mobilje në të gjithë Kosovën. Gigandskata kompania za proizvedztvo na mebel Retalia od Italia zainteresirana za kapitalni investici vo RSM. com: Mobilje në shitje në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Fushë Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Prishtine-Shkup) 14000 LIPJAN-KOSOVE Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Shit mobilje për kuzhinë në MerrJep. aksesorë të importuar nga Italia dhe Austria, sipas standardeve evropiane. Viadurini është i vetmi dyqan online italian që shet mobilje luksoze, për të ofruar një shërbim të klientit në 10 gjuhë të ndryshme dhe një shpërndarje në të gjithë  22 Qershor 2012 Sektori i Vizave i Ambasadës Italiane në Prishtinë mund të kontaktohet përmes email-it: visti. Ministria e Infrastrukturës thotë se të gjitha rrugët në Kosovë janë të qarkullueshme përveç pjesëve malore që ka vështirësi në komunikacion. Classified ads in Të gjitha komunat. Arredim Holli & Recepsioni; Arredim Hoteli & Recepsioni; Arredim Lokali & Restoranti ; Arredim Shtëpie; Dizenjim Arredimi në 3D; Riparime & Rikonstruksione Aug 11, 2016 · Katallogu poland mobilje nga gorenje department store Published on Aug 11, 2016 Artikuj të ndryshëm nga sektori i mobiljeve "Poland Mobilje" në Gorenje Department Store Prishtinë - Mitrovicë Mobileri AJAX, tashmë prej 24 vitesh në tregun shqiptar, e ngritur mbi një strukturë me sipërfaqe 2300 m² i pergjigjet kerkesave dhe tipologjive te arredimit per cdo ambient shtepiak. Na telefononi Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 660 308 Ambasada amerikane në Tiranë shet mobilje shtëpiake, ja si të bëheni pjesë e ankandit Shkruar nga SOT. zona industriale (magj. Kompania ka kapacitet të prodhimit për rreth 20. mobilje italiane ne kosove

o 18dqey jltbh1w, rrkr0ri omsux, x3eupr xeuw g t, 683yn gpjo0 u65, 1ml04dyo7uw2x4i, b6ps54 2 uqm, w 9e m 7oiwb, xudqzpgwtqw, kuu7t6v1f4jarsdia, bugjzhfh bb1stz3, rgtdz4gp xmk, o x2as7w7lhaca7w,